O závodě

Milí milovníci mílí,
na počest stého výročí obnovené české státnosti pořádali, letošního roku, spolek PandaRaptor z.s., veteránský blog Zpátečka.cz a Renault klub Česká republika závod 300 mil zemí českou. Závod vedl po původní trase motoristického podniku původně pořádaného v roce 1938 Ligou motoristů – Čs. Touring klubem a měl délku cca 550 Km a byl rozdělen na dvě etapy ve dnech 27-28.10.2018.

Pro rok 2019 bude startovat první oficiální ročník, a to dne 1.6.2019 a bude též rozdělen na dva dny. Trasa závodu povede zhruba přes Prahu, Plzeň, Nepomuk, Písek, Tábor, Pelhřimov, Humpolec, Havlíčkův Brod, Čáslav, Kolín, Mladou Boleslav, Brandýs nad Labem. Do cíle opět v Praze účastníci závodu dojedou odpoledne 2.6.2019. Součástí akce bude i zajímavý doprovodný progam s představením vozidel účastnících se závodu.

Přijeďte si vyzkoušet své veterány a youngtimery na dvoudením náročném závodu. Účastnit se mohou automobily do roku výroby 1988 včetně. Startovné je stanoveno částkou 6000,-Kč za posádku (řidič a spolujezdec). Startovné obsahuje i přenocování na trase závodu.

Na trase Vás čeká návštěva zámku, kam se běžně nepodíváte, jízdy zručnosti a zkouška vaší pozornosti – čumjízda (hledání objektů na fotografiích po trase).

Navigace po trase je tvořena roadbookem. Jak v něm číst se dočtete zde.

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek